Letní pobyt pro ženy a dívky 


ROZSVIŤTE DÍVKU V SOBĚ! - 

Přijďte si prožít dny naplněné vyživující energií archetypu dívky. Dívky, která si hraje, zkouší, objevuje, tvoří, je nejistá i zvídavá a také odpočinutá.

Když není tento archetyp naplněn, mohou se objevovat v etapě ženství pocity nevyrovnanosti, nespokojenosti obzvláště v očekávání "dokonalosti", kterou na dnešní ženu, klade současná společnost. Místo odvahy a uvolnění je tu strach plně milovat v jemnosti a něze. Místo radosti a hravosti je tu pocit služby, vyčerpání nebo padání do workoholismu. Objevují se pocity nenaplnění, naštvanosti, podráždění i přetížení, smutku ...

Dosycení tohoto archetypu je ale kouzlem, které ženě dovoluje se vrátit sama k sobě, ke svým touhám, plánům i radosti a pocitu štěstí a je úplně jedno kolik ji/ti je a kde se na své cestě životem nachází nebo čím si procházíš.

Oblažíme tě

* tancem - prožiješ si tělo, hlas, oheň, bubnování

* jemně hravou jógou, závěrečným ohněm

* oslavou ženství

* lahodnou vegetariánskou stravou

* pobytem v nádherné přírodě

Každá z nás si pro vás připravila to nejlepší z vlastní zkušenosti připravené přímo pro vás i vaši dceru, kamarádku, přítelkyni v závazně nezávazném programu protkaném uvolněním i tancem, povídáním i tichem, sdílením i nasloucháním a dosycováním tak, aby nejen na konci pobytu ve vás zářila vaše naplněná dívka/malá žena.

Lektorky: Katka L. Lorencová, Marta Brychtová, Lena Achmeer, 

Cena: 3600,-Kč (pobyt je možné si individuálně prodloužit )

Bližší informace: Lena Achmeer lenaachmeer@centrum.cz 

Doprava vlastní